00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Superior

Superior je česká značka špičkových jízdních kol vyráběných firmou Bike Fun International. Na kolech značky Superior závodí a trénují jak závodníci světových pohárů, tak i hobby cyklisté. Vývoj a výroba modelů značky Superior probíhá v Kopřivnici na Moravě, ve zdejším průmyslovém areálu s nezaměnitelnou atmosférou spojenou s historií světově proslulé české automobilky Tatra. Superior vyrábí kola pro všechny a to v kategoriích horská kola 29"horská kola 27,5"celoodpružená kola, silniční kola, dámská kola, krossová a dětská kola.

Kola Superior jsou testována v laboratořích a poté prověřena závodními týmy a to i v těch nejtvrdších podmínkách! Superior je hrdým partnerem České biatlonové reprezentace a na kolech od Superioru závodníci v létě trénují na biatlonovou sezónu.

 

Superior myslí také na dámy! Kola Superior MODO mají stejné závodní geny jako jejich mužské protějšky. Jsou jen o něco elegantnější a krásnější, s komponenty a příslušenstvím pečlivě vybraným s ohledem na ženskou ergonomii.

Související články