Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 739 263 747.
  • Blog
  • Superior představuje inovativní řadu elektrokol iXF

Superior představuje inovativní řadu elektrokol iXF

Superior vstupuje do úplně nového segmentu elektrokol, který vyniká svou ovladatelností a jízdními vlastnostmi. Elektrokola Superior iXF jsou skvělým parťákem na vaší cestě za svobodou. Nový motor Bosch Performance Line SX, který i přes svou menší velikost je super výkonný a dá vám 55 Nm. Baterie s kapacitou 400 wh vás doveze kamkoliv chcete i na větší vzdálenosti.

Ultralehký karbonový rám

Zbrusu nový lehký karbonový celoodpružený rám vyvinutý speciálně pro lehká elektrokola. Geometrie je nastavená podobně jako u neelektrických kol a díky tomu je kolo velmi dobře ovladatelné ve sjezdech a technických pasážích. Rám je vybaven UDH kompatibilitou a ICR systémem pro vedení kabeláže hlavovým složením.

Nová inovativní baterie

Štíhlý, integrovaný a kompaktní energetický šampion s 400 Wh a necelými 2 kg hmotnosti: CompactTube 400 s inovativní technologií akumulátorových článků nabízí nejvyšší hustotu energie ze všech akumulátorů Bosch eBike. Díky tomu je mimořádně lehký akumulátor ideální volbou pro odlehčená sportovní horská elektrokola, minimalistická kola řady eGravel nebo designová elektrokola do města – zkrátka pro každého, kdo má rád elegantní vzhled konvenčních kol, ale nechce se vzdát elektrické podpory.

Výkonný a lehký motor Bosch Performance Line SX

Je malý, lehký a pořádně výkonný – nový motor Bosch Peformance Line SX má maximální podporu 55 Nm a maximální výkon až neuvěřitelných 600 W. Prostě sportovní lehkost a špičkový výkon, kdy se spojuje síla svalů a elektrické podpory. Snížený odpor pedálu o více než 50 procent ve srovnání s řadou Performance Line CX, užší konstrukce klik a téměř bezhlučný motor – Performance Line SX přesvědčí v mnoha ohledech. Přímá, ale citlivá odezva zachovává pocit z jízdy na normálním kole a umocňuje ho snadností a požitkem z jízdy na elektrokole.

Související produkty