00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava

Osobní odběr

Zboží lze vyzvednout přímo na naší prodejně v Jinačovicích. Zde je možnost platby hotově nebo platební kartou při převzetí zboží. Polohu naší prodejny najdete: Kontakt - prodejny.

Česká pošta

Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od odeslání na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště.

Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od odeslání balíku po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

123 kurýr

Přeprava osvědčenou společností 123 kurýr. Doba doručení zásilky do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. Zásilka Vám je doručna přesně na danou adresu. Možnost sledování průběhu přepravy. Řidič nebo dispečer Vás bude kontaktovat před doručením zásilky na uvedený telefon, aby se domluvil na místě a čase doručení.

Zásilkovna

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 2000 po celé republice. V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo Zásilkovny, které máte nejblíž. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

CENA DOPRAVY

Při hodnotě zboží nad 1.500,- Kč s DPH (kromě vybraného zboží) je přeprava včetně doběrečného ZDARMA.

Při hodnotě zboží do 1.500,- Kč s DPH nebo vybraného zboží je cena přepravy:

Česká pošta nebo 123 kurýr:

  • Dopravné: 110,- Kč s DPH (při platbě předem)
  • Dopravné + doběrečné: 140,- Kč s DPH

Zásilkovna:

  • Dopravné: 60,- Kč s DPH (při platbě předem)
  • Dopravné + doběrečné: 80,- Kč s DPH

 

Při osobním odběru zboží na prodejnách BB Cyklosport je přeprava ZDARMA.

Doprava na Slovensko

Při hodnotě zboží nad 5.000,- Kč s DPH doprava ZDARMA.

Nákup do 5.000,- doprava přepravcem 123 kurýr 250,- Kč s DPH/balík. Platba pouze převodem.

Související články