Vážení zákazníci, prodejna v Jinačovicích je otevřena i v sobotu od 9 do 13 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 739 263 747.

Elektrokola

Elektrokolo je jízdní kolo pomáhající jezdci v jízdě pomocí elektrického pohonu. Elektrický motor elektrokola doplňuje sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Díky tomu můžete, zejména ve stoupáních, ve srovnání s klasickým kolem jet snadněji a s vynaložením menšího úsilí. Stupeň intenzity elektrické asistence si můžete regulovat. Pomoc elektromotoru je možné zcela vypnout a zachovat tak funkci klasického jízdního kola.

Elektrokola jsou vhodná v podstatě pro každého. K jízdě na elektrokole nepotřebujete žádné řidičské oprávnění. Ocení jej lidé dojíždějící do práce nebo do školy. Jsou vhodná i pro ty, kteří mají zhoršené pohybové schopnosti. Elektrokolo vám dovolí dostat se vlastními silami za malé pomoci elektromotoru tam, kam byste jinak museli autem nebo hromadnou dopravou.

Dojezd elektrokola závisí na kapacitě baterie, obtížnosti terénu a stupni dopomoci elektromotoru. Pohybuje se mezi 80 až 150 km. Na našich prodejnách Vám nabízíme i servis elektrokol. Životnost baterií v elektrokolech dosahuje u lithiových baterií až 1000 nabíjecích cyklů.

Filtrovat

Vyberte

Značky

Určení

Průměr kol

Počet převodů

Barva

Materiál rámu