00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Oakley

Samotná značka slunečních a sportovních brýlí Oakley je dnes již v podstatě legendou. Od roku 1975, kdy byla v Jižní Kalifornii značka Oakley založena, se těší velké oblibě a stala se synonymem pro precizní kvalitu zpracování použitých materiálů, patentů a designu. Oakley je značka slunečních brýlí, sportovních brýlí a sportovního vybavení, která si bere inspiraci především z umění a vědy a často představuje inovativní řešení. Díky tomu má dnes značka Oakley přípsáno více než 600 patentových řešení.

Funkčnost a vzhled - to byla hlavní myšlenka mladého Jima Jannardsa, který značku Oakley založil.Jim věřil, že stávající limity průmyslového odvětví doposud nedosáhly vrcholu. „Nikdo nevěřil mým vizím“ povídal Jim. „Nikdo mě neposlouchal“. Vstoupil na trh sám. Začal s 300 USD a jednoduchou ideou, a to dělat produkty, které fungovaly a vypadaly lépe než cokoliv jiného na trhu.

Popisek obrazkuPrvní světoznámý sportovec, který oslovil OAKLEY byl Greg LeMond, který se brzy stal prvním trojnásobným vítězem Tour De France. A brzy i další profi jezdci požadovali výkon a ochranu brýlí Oakley. Od té doby Oakley nabízí sportovcům různých sportovních disciplín vynikající úroveň ochrany, a tím pomáhá dosáhnout ten nejlepší výkon. Oakley přináší dokonale vyvážený sportovní design v kombinaci s vysokou kvalitu obrazu při maximálním pohodlí nošení. Vrcholoví sportovci světa se shodují na tom, že v oblasti optických technologií hraje Oakley vedoucí roli. Futuristický design a "O" znak na stranicích jsou charakteristickými znaky brýlí Oakley.

Související články

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím