00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

ELECTRA


20 let s Electrou lze jen těžko slovy vystihnout.
V takovéto chvíli je zvykem vyjádřit úvodem slova díků. My, ale nemáme moc rádi slova. Rádi přesvědčujeme. A to co máme nejraději jsou skvělá kola. Proto vám místo slov díků nabízíme na následujících více než 20 stránkách naši novou kolekci kol a doplňků. Vzdáváme tím hold všem neobyčejným lidem, které jsme v minulých 20 letech měli možnost poznat. Jsou to lidé, jejichž vášeň.
A duch osobnosti nás motivuje a inspiruje v každodenní činnosti. Zákazníci, zaměstnanci, přátelé, rodina Ti všichni přispěli k tomu, že se jedna malá firma z Kalifornie změnila ve společnost, která již teď zanechala stopu na ulicích a cyklostezkách (a někdy i plážích) po celém světě.
Doufáme, že takové lidi budeme poznávat i v dalších 20 letech na naší „Way to Roll“.

FLATFOOT TECHNOLOGY

Patentované pohodlí. Patentované ovládání.
Jako jediný autorizovaný výrobce FLAT FOOT TECHNOLOGY, je Electra pyšná poskytnout vám lepší způsob jízdy.
Systém si velmi ceníme a to hned dvěma patenty. A je to úžasné. Těžko to popsat, Electru si musíte vyzkoušet. Především jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Zní to jednoduše, ale ostatní se nás snaží marně dohonit. FFT jsme prvně uplatnili na kolech Townie a 20´´ dětských kolech. Během let jsme ji upravili tak, abyste si ji mohli užít i v kolekci Cruiseru a Amsterodamu. Svezte se, a pak poznáte, o čem je řeč.

 

Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží. Chcete vymazat filtry?

Související články

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím