00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Inkospor

Výrobky Inkospor vznikají již od roku 1982 ve společnosti Nutrichem, která se věnuje i vývoji a výrobě léků. Precizní postupy uplatňované při výrobě farmaceutik se prosazují i v divizi sportovní výživy. Nutrichem kromě toho spolupracuje se Světovou antidopingovou agenturou (WADA), což zaručuje naprostou bezpečnost sportovní výživy Inkospor.
 
Vývoj produktů Inkospor má ve společnosti Nutrichem na starosti skupina mezinárodních vědců z oblasti výživy a potravinářských technologií. Každý výrobek prochází před uvedením na trh důkladnými potravinářskými testy a chemickými a mikrobiologickými analýzami dle nejnovějších sportovně-vědeckých poznatků.
 
Výroba je v souladu s evropským právem regulujícím potravinářský a farmaceutický průmysl a podléhá rovněž tzv. GMP (Good Manufacturing Practice) – správné výrobní praxi podle kritérií platných ve Spojených státech. Firma Nutrichem je rovněž držitelem certifikátu DIN EN ISO 9001.
 
Příklady prvotřídních surovin, které se používají při výrobě sportovní výživy Inkospor:
 
CARNIPURE®TM
 
Kvalitní Carnitine L-Carnipure® – 100% čistý L-Carnitine, 0 % škodlivého, nezužitkovatelného D-Carnitinu.
 
CLARINOL®TM
 
Clarinol® je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
 
CREAPURE®TM
 
Výrobky z řady X-TREME, Creatine a Cell Tec, obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE®.
Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží. Chcete vymazat filtry?

Související články