00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Ergon

Od počátku svého vzniku se značka Ergon soustředila na vývoj ergonomických doplňků pro cyklisty. Produkty značky Ergon v sobě spojují ty nejlepší vědecké principy s praktičností.

Kvalita a ergonomie produktů Ergon je testována ve vědeckých laboratořích, na přístrojích technických institutů a v neposlední řadě potem, slzami a krví při závodech Světového poháru MTB XC. Produkty Ergon pravidelně získávají ocenění za design, inovaci a ergonomii.

Popisek obrazkuGripy Ergon

Jistě to znáte, ztuhlé prsty, brnění v rukou, bolavé ruce a předloktí. Všechny tyto problémy bývají často zapříčiněné vysokým tlakem na velmi citlivé vnitřní oblastí dlaní. Hlavním cílem značky Ergon bylo vytvořit takové gripy, které napomohou tyto časté problémy vyřešit. Gripy Ergon Vám poskytnou 100% jistotu úchopu a anatomický tvar, který rovnoměrně rozloží tlak do celých rukou. Gripy uvolní tlak zejména v blízkosti nervu - nervus ulnaris a braní tak otupění rukou.

Gripy Ergon jsou rozdělené do tři kategorii podle stylu jízdy. Komfortní gripy Vám nabídnou vysokou míru pohodlí, jistotu úchopu a několik variant provedení. Závodní gripy jsou určené pro závodní nasazení, kdy Vám nabídnou ideální poměr mezi výkonem a pohodlím. Gripy pro technickou jízdu jsou určené pro freeride a all mountain.

Popisek obrazkuBatohy na kolo Ergon

Batohy na kolo značky Ergon Vám přináší inovativní nosný systém - Adaptive Carrier System, který rozloží váhu nákladu do spodní části batohu. Díky tomuto systému se budete při jízdě terénem cítit stabilnější a bezpečnější. Batohy na kolo Ergon lze přizpůsobit přesně Vaší postavě, díky ergonomickému řešení Perfect Fit. Toto řešení Vám umožňuje nastavit nosný systém na čtyři velikosti (S-XL), přesně podle Vaších potřeb.

Popisek obrazkuSedla Ergon

Značka Ergon přišla na trh s revolučním pojetím výběru sedla na kolo. Vyberte si sedlo na kolo podle vzájemné vzdálenosti sedacích kostí. Ergon Vám nabízí na výběr ze tři velikosti sedel S, M a L.

Rukavice na kolo Ergon

Rukavice jsou rozděleny do dvou kategorii podle jízdního stylu. Závodní rukavice s označením HX1 a HX2 jsou ideální pro XC závody a maratony. Rukavice s označením HE2 a HA2 jsou vhodné pro technický laděnější jezdce, kteří ocení kevlarovou výztuhu na dlani a upínací systém, který zpevní zápěstí.

Související články