00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Apache

První kolekce kol značky Apache vyjela z výrobní linky v roce 2001. Okamžitě se prosadila mezi zavedenými značkami a získala si přízeň profesionálních i hobby závodníků, rekreačních cyklistů a cykloturistů.
Na vrcholu žebříčku priorit značky je kvalita montáže a použitých komponent. Od samého začátku se kola Apache vyrábějí výhradně v českých montážních společnostech, kde máme podstatně větší možnost dohledu na kvalitu a můžeme flexibilněji reagovat na měnící se požadavky trhu. V posledních letech je výhradním dodavatelem společnost BPS Šumperk – dceřiná společnost rakouské KTM.
Při vývoji nových kol využíváme zkušeností a poznatků našich testovacích jezdců z řad závodníků Apache Bike Race teamu ale i rekreačních cyklistů. Protože především pro ně jsou kola Apache určena. Všechny karbonové i hliníkové XC rámy mají osvědčenou geometrii pro sportovní až závodní ježdění.
Významnou součástí kolekce Apache dnes tvoří také elektrokola. Do nabídky se poprvé dostala v roce 2009 a od té doby jejich oblíbenost každoročně výrazně stoupá. V současné době patří značka Apache k dominantním dodavatelům elektrokol na českém trhu.

 

Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží. Chcete vymazat filtry?

Související články