00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Představujeme: Zapletená kola Industry Nine

Kultovní Americká značka ze Severní Caroliny není v Česku příliš známá. Jejich zapletená kola jsou ale nepřehlédnutelná a také nepřeslechnutelná.

Zapletená kola Industry Nine v sobě skrývají několik unikátních způsobů řešení konstrukce. Zejména je to originální způsob uchycení hliníkových špic. Ty jsou šroubové přímo do těla náboje, odpadá tak použití niplů. Navíc, díky použití silnějších špic je výsledný výplet tužší a spolehlivější. Jednotlivé závity jsou do náboje navíc navrtány tak, aby se jednotlivé paprsky nikde nedotýkaly jeden druhého, odstranilo se tak riziko všelijakého povrzávání a praskání.

 

 

Co činí kola nepřehlédnutelná? Je to jejich výrazná barva a možnost jednotlivé barvy kombinovat. Vzniká tak prostor pro tvorbu obrovského množství barevných kombinací. Vy si tak můžete být jistí, že stejná kola, jako máte vy, nepotkáte v každém druhém bikeparku. Jen špice se nabízí v 11 barvách a ty můžete ještě namixovat i v rámci jednoho výpletu.

 

 

A jak poznáte bajkera jedoucího na kolech od Indusry Nine i za rohem či stromem? Podle jejich charakteristického zvuku. Na svědomí ho má systém rohatek zvaný Torch, v kazetovém těle (ořechu). Ořech nábojů Indusry Nine je vybaven šesti praporky, z nichž každý má dva protilehlé zuby. Výsledkem jsou pouhé 3 stupně pootočení kola na každé cvaknutí, celkem 120 cvaknutí na 360 stupních. To způsobuje super jemný chod a unikátní zvuk.

 

 

Nebudeme dopodrobna rozepisovat jednotlivé varianty kol, protože jejich opravdu nepřeberné množství. Závěrem tedy jen zmíníme, že kola jsou dostupná ve velikostech 27,5", 29" i 700c pro silničáře. Dodávají se v několika šířkách karbonových či hliníkových ráfků, takže si na své přijdou jak XC chrti, tak enduro jezdci. Ořech je připraven pro Shimano i Sram a jednotlivé varianty nábojů jsou použitelné pro všechny myslitelné rozměry a typy os.

 

 

Sami můžete popustit uzdu fantazii a přímo na stránkách výrobce v online programu AnoLab si sestavit svůj vysněný pár zapletených kol Industry Nine: ZDE

 

Pokud byste měli jakékoli dotazy ohledně specifikací, dostupnosti, podmínek dodání a cen, neváhejte nás kontaktovat na mailu: ceska@kola-online.cz. Nebo se za námi zastavte přímo na prodejnu BB Cyklosport Česká, která je jediným prodejcem Industry Nine na Moravě. 

 

Související produkty

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím