Naše výhody

Naše POSLÁNÍ - MISE

„Jsme tu proto, abychom naším zákazníkům přinášeli radost z pohybu a nových sportovních zážitků, umožňovali zábavu a přibližovali nové výzvy. Tím chceme přispívat k trvale kvalitnímu životnímu stylu...“
 

 • Jistota existujících kamenných obchodů a obrovskou skladovou zásobou (10 000 ks kol skladem).
 • 20 let zkušeností a profesionalita personálu
 • Přehledný e-shop 
 • Vstřícná otevírací doba Po-Pá 9:00-19:00 hod, So 9:00-13:00 hod
 • Možnost výměny nepoškozeného zboží do 14 dnů při nákupu přes e-shop
 • Pro zákazníky je zajištěný záruční i pozáruční servis v našich prodejnách Popůvky a Česká u Brna.
 • Osobní zkušenosti nabízeného zboží.
 • Posezónní servis v našich pobočkách na 2 roky zdarma od zkušených mechaniků.
 • Naše práce nás baví a můžeme Vám nabídnout mnohaleté zkušenosti našeho personálu jak v oblasti sportovní tak profesní. Neustále náš personál prochází profesionálním školením v oblasti novinek na trhu a servisních úkonech, tak aby svoje poznatky mohli co nejlépe zůročit ve své práci.
 • U nás zakoupená kola jsou vždy smontovaná a seřízená, pečlivě zabalena do přepravního obalu a zasílána ZDARMA. Z důvodu manipulace a balení kola je odmontováno jen přední kolo a pedály. Konečná montáž zabere jen pár minut a můžete vyjet na svém novém kole.
 • Můžete využít půjčovny jízdních kol 
 • Platba kartami i převodem samozřejmostí i na pobočkách

             

 • Bezproblémové parkování přímo před obchody autem. Bezbariérový přístup a možnost parkovat Vaše jízdní kolo v prodejně.

                   

BODY GEOMETRY FIT - nastavíme Vám kolo - buďte jeho součástí

Body Geometry je nejkomplexnější systém pro připojení kola a jezdce v dokonalé harmonii. Body Geometry Fit je ergonomicky navržen a vědecky testován pro maximální výkon, odolnost a pohodlí prostřednictvím systematického přizpůsobení Vašeho kola a BG doplňků na všech třech kontaktních místech (řídítka, sedlo, pedály). Maximálně eliminujte možnost zranění nebo zdravotních problémů z nesprávného používání kola. Objednejte si u nás BG Fit a buďte součástí Vašeho kola.

RockShock servisní centrum

Špičková vidlice si zaslouží špičkový servis! Proto Vám nabízíme certifikovaných Rock Shox servis, kde o vaši vidlici bude perfektně postaráno. Stejně jako vaše vidlice vyžaduje každoroční servis i naši technici Rock Shox centra absolvují pravidelná školeni. Proto neváhejte nabídnout své vidlici to nejlepší.

             

Global Blue  

Global Blue provozuje jednu ze světově největší a nejdůvěryhodnější Tax Free Shopping sítě, poskytující svým zákazníkům úspory až 19% na vše, co nakupují v zahraničí na některé z 270.000 nákupních partnerů Global Blue. 

Global Blue operates one of the world's biggest and most trusted Tax Free Shopping networks, providing its customer s with savings of up to 19% on everything they purchase abroad at any of Global Blue's 270,000 shopping partners.

               

          Podejny Popůvky a Česká u Brna   

            Prodejna BB Cyklosport Popůvky u Brna

               

               

               

               

               

            Prodejna BB Cyklosport Česká u Brna

               

               

               

Kategorie

Mohlo by vás zajímat

Kontaktujte nás

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč
 


SUPERIORCannondaleGTGHOSTLEADER FOXMERIDA

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím