Doprava

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 KčDodavatel zajistí přepravu objednávky na místo určené kupujícím (dodací adresa) obvykle do data uvedeného naším obchodníkem. Dopravu zajišťuje dodavatel. Dodavatel nese veškerá rizika plynoucí s přepravy zboží (ztráta, zničení, poškození zboží) tak, aby zákazníkovy nevznikla hraozba vzniku škody při přepravě, spojené s jeho objednávkou, a to za podmínky, že kupující při přebíráníí zásilky od přepravce  bezprostředně ověří stav a množství dodaného zboží zkontroloval správnost druhu a kompletnost produktů, aby v případě částečné ztráty (úbytku) nebo poškození ¨produktů bylo možno vymáhat náhradu škody u přepravce. Za předpokladu poškození zboží při přepravě kupující sepíše se zástupcem dopravce zápis o poškození zboží a o této skutečnosti neprodleně (nejpozději následující den) vyrozumí dodavatele (e-mailem, faxem, tel.). Po vzájemné dohodě bude kupujícímu zasláno nové. Při reklamaci služby Obchodní balík lze uplatňovat reklamaci do následujícího pracovního dne od převzetí/doručení na dodacím poštovním úřadu. Při osobním odběru zboží od zástupců dodavatele, kupující ověří úplnost dodávky v místě odběru ihned.

Pokud závazně objednané zboží nebude kupujícím uhrazeno/přijato a bude vráceno zpět dodavateli a nebo zboží se specifikací osobní odběr nebude kupujícím vyzvednuto a zaplaceno do 10 dnů po splatnosti faktury nebo zálohové faktury (výzvy k odběru), vyhrazuje si dodavatel právo objednávku stornovat.

Zboží Vám zašleme prostřednictvím přepravní společnosti GLS nebo České pošty. Tímto způsobem zboží doručíme do druhého pracovního dne ode dne expedice.
 

Česká pošta:

Balík Na poštu

Váš Balík Na poštu doručíme na kteroukoliv z více než 2 700 pošt v České republice podle výběru adresáta nebo odesílatele. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

Balík Do ruky

Adresátům můžeme balík předat hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

Cena dopravy

Doprava zdarma platí pouze při objednávce přes e-shop (nad 1500,-Kč). Na kola s osobním odběrem nebo kola z kamenných prodejen které chce zákazník poslat zásilkovou službou, se účtuje manipulační poplatek 130,- Kč.

 Pří hodnotě zboží do 1500,- Kč s DPH nebo vybraného zboží je cena přepravy:

  • u společnosti GLS a České pošty 130,- Kč s DPH včetně doběrečného
  • u společnosti GLS a České pošty 90,- Kč s DPH při platbě převodem

Při hodnotě zboží nad 1500,- Kč s DPH (kromě vybraného zboží) je cena přepravy včetně doběrečného: 

  • ZDARMA

Doprava na Slovensko:

  • nákup do 5 000 Kč u společnosti GLS 250,- Kč s DPH za 1x ks balík, platba pouze převodem!
  • při hodnotě zboží nad 5 000 Kč s DPH doprava ZDARMA

Možnost vrácení zboží

Pokud u nás nakoupíte přes náš e-shop a necháte si doručit zboží kurýrem, máte ze zákona 14ti denní lhůtu s možností vrácení zboží a to bez udání důvodu. Proto nemusíte mít obavy, že Vám nebude například vyhovovat velikost či barva a podobně. Jednoduše, nebudete-li se zbožím spokojeni, zašlete nám ho zpět.Cena poštovného je hrazena v tomto případě zákazníkem. Jakmile zboží obdržíme, obratem Vám zašleme peníze za nákup na Vámi udaný bankovní účet.
Při osobním odběru a vyskoušení zboží nárok na vrácení zboží již není.

Upozornění:

Při uplatnění možnosti vrácení zboží musí být splněny tyto podmínky:

  • Zboží musí být vráceno v původním neporušeném obalu
  • Nesmí nést žádné známky použití či poškození
  • Zboží musí být kompletní, jak Vám bylo od nás dodáno
  • Také nesmí chybět záruční list a originální doklad o koupi

V případě že nebudou tyto podmínky dodrženy, nebudeme moci Vaše odstoupení od smlouvy akceptovat a zboží bude zasláno zpět na náklady kupujícího.

Taktéž při objednání zboží upraveného přímo podle přání zákazníka není odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího možné.

Kategorie

Mohlo by vás zajímat

Kontaktujte nás

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč
 


SUPERIORCannondaleGTGHOSTLEADER FOXMERIDA

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím