00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroRide 940

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroRide 940

Zboží ze stejné kategorie:

Značka: , Katalogové číslo: 13126
66% z 14 hodnocení

Nosič kol Thule EuroRide 940 je nosič určen pro bezpečnou přepravu na tažném zařízení. Thule EuroRide 940 umožňuje přepravu 2 kol a je vhodný pro většinu jízdních kol a všechny rozměry pneumatik. 

Doprava zdarma U dodavatele
9 499 Kč

Sdílejte

Technická specifikace

Nosič kol Thule EuroRide 940 je nosič určen pro bezpečnou přepravu na tažném zařízení. Thule EuroRide 940 umožňuje přepravu 2 kol a je vhodný pro většinu jízdních kol a všechny rozměry pneumatik. Pro toho, kdo chce kombinovat pohodlnou přepravu a nejnovější design. Extrémně snadné a rychlé zajištění k tažnému zařízení jedním pohybem pákou. Montáž zvládne opravdu každý a bez pomoci!

Nosič vychází ze staršího modelu nosiče kol Thule EuroWay 944. Nosič kol EuroRide 940 má oproti 944 masivnější rám a plastové úchyty penumatik jsou z menšího a odolnějšího plastu.

Pokud máte na autě tažné zařízení, nabízíme vám řešení, jak na něm přepravit pohodlně a bezpečně 2 kola. Rozpětí uchycení rámu je 22 - 80 mm. Nosič kol Thule EuroRide 940 je stabilní a praktický, vybavený důmyslným uchycením k tažnému zařízení.

Nosič jsme důkladně testovali a zajištění je opravdu „hračka“. Nosič se pouze připojí na tažné zařízení a dotáhne pákou.

Montáž nosiče je velice jednoduchá a praktická. Snadné zajištění k tažnému zařízení dotažením páky – jeden pohyb jednou rukou. Snadné složení, uložení a skladování. Pokud nosič nebudete dočasně používat, snadno ho složíte a uskladníte. Složení také umožňuje pohodlnou přepravu i uvnitř auta.

Nosič se dá uzamknout k jízdnímu kolu i tažnému zařízení. Zámky jsou součástí nosiče.

Vylepšená sklopná funkce umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Nosič může být pro přístup do zavazadlového prostoru sklopen i s naloženými koly.

Nosič Thule EuroRide 940 v sobě zahrnuje integrované zadní světlomety, které se jednoduše propojí se zásuvkou určenou pro zapojení přípojného vozíku. Zadní integrované světlomety jsou chráněny masivním obloukem nosiče a nehrozí tak poškození světel při nakládání a vykládání kol.

Nosič je vyroben v Německu a konektor pro připojení osvětlení má 13 pólů. U vozů vyrobených v ČR se běžně dodává konektor 7 pinový. Zkontrolujte si kolik má vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 kolíků je potřeba navíc objednat zásuvkový adaptér 9906.

Zakrývají kola třetí brzdové světlo? Zvyšte bezpečnost převozu kol a objednejte Thule třetí brzdové světlo 9902. Přispějete k větší bezpečnosti a nikdo Vás nepřehlédne.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV)  a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

 

 
Záruka 5 let
Maximální počet kol 2
Uchycení kola rám + pneu
Průměr rámu kola 22-80 mm
Rozpětí uchycení pneumatik všechny
Rychloupínáky pro uchycení kol ano
Maximální zátěž 36 kg
Hmotnost 15 kg
Možnost sklopení ano, s nákladem
Uzamykání kola i nosiče
Materiál ocel + plast
Montáž na auta s rezervou nazadních dveřích ne
Zadní světla ano
Zásuvka 13 pólů
Certifikáty TÜV, City Crash

Na sortiment značky THULE nelze uplatnit slevové ani věrnostní karty.

Zákaznické dotazy a hodnocení

Dotazy k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroRide 940?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Podobné zboží

Související články

Čím a jak mazat řetěz a ostatní díly kola

Společně se značkou olejů a maziv MOTOREX se pojďme podívat na to, jak a čím mazat řetěz a jednotlivé komponenty kola.

Čti dále

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím
Vámi navštívené zboží (1)