00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Mazivo Muc-off Hydronynamic Lube 5ml

Mazivo Muc-off Hydronynamic Lube 5ml

Zboží ze stejné kategorie:

Značka: , Katalogové číslo: MC877
0 hodnocení
  

Zcela nové ručně míchané mazivo na řetězy, jehož průlomové složení nabízí jedinečnou rovnováhu mezi výkonem a odolností.

Dočasně nedostupný

Sdílejte

Technická specifikace

Muc-Off Hydrodynamic Lube je zcela nové ručně míchané mazivo na řetězy, jehož průlomové složení nabízí jedinečnou rovnováhu mezi výkonem a odolností. To znamená, že nabízí skutečně skvělou ochranu za všech podmínek a neuvěřitelně nízké tření. Mazivo není založeno na petrolejové bázi.
Vyznačuje se vysokou úrovení lubrikace. Je určeno do všech klimatických podmínek (mokro/vlhko, sucho/prach).Vhodné zejména pro silniční a cyklokrosová kola.
Muc-Off Hydrodynamic Lube je výsledkem testování stovek hodin v laboratoři a testech skutečně po celém světě, než vývojový tým dospěl k závěru, že světlo světa spatřilo mazivo, která má ambice být lepší, než všechna konkurenční maziva dostupná na trhu. Vyvinuto společně s profesionálním cyklistickým týmem Sky.

Aplikace:Před aplikací nejdříve pečlivě vyčistěte a vysuště řetěz. Pečlivě protřepte nádobku s mazivem a naneste na každý řetězový článek. Přebytky maziva otřete čistým hadříkem. Ideální je provést lubrikaci řetězu minimálně 3-4 hodiny před jízdou.Pro kontrolu optimální lubrikace použijte UV svítilnu, která je dodávána s mazivem. To by se mělo idálně nacházet pouze mezi válečkem a destičkami každého článku. Grafické znázornění naleznete na přebalu maziva.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Mazivo Muc-off Hydronynamic Lube 5ml ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují

Podobné zboží

Související články

Čím a jak mazat řetěz a ostatní díly kola

Společně se značkou olejů a maziv MOTOREX se pojďme podívat na to, jak a čím mazat řetěz a jednotlivé komponenty kola.

Čti dále

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím
Vámi navštívené zboží (1)