00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Mojo 3

„Můžete mu říkat malý brácha Mojo HD3, nebo také pokračovatel Mojo SL/SL-R. To záleží jen na vás! Ať tak či onak, pravdou je, že Mojo 3 nejuniverzálnějším trailbikem, jaký jsme doposud stvořili.“ Říká o Mojo3 zakladatel značky IBIS Scot Nicol.

Popisek obrazkuNové MOJO 3 je třetím modelem z této úspěšné řady trail biků, vše je od základu zcela přepracováno. Rám nabízí nejnovější provedení DW-Linku (nejpokročilejší systém odpružení), geometrie využívá prodloužené horní rámové trubky pro jisté vedení kola a krátké zadní stavby pro snazší otáčivost a stále ještě nabídne prostor pro pláště 27,5+ o šíři 2,8"."

Samotný rám nevychází, narozdíl od mnoha jiných výrobců, z 29" rámu. V Ibisu to vzali z druhého konce a 27,5" rám přizpůsobili na použití pro 2,8" pláště. Dává to svou logiku, protože výškový rozdíl mezi klasickým pláštěm o šířce 2,3" a tím pluskovým je jen necelé 4mm, takže 27,5" kola na pluskových pláštích jsou mnohem blíže klasickým 27,5", než 29", jak se nám mnozí výrobci snaží namluvit. Díky tomu mohla být zkrácena zadní stavba až na 425 mm a kolo je tak neskutečně hravé. Díky použití Boost standartu, můžete bez jakychkoliv dalších investic používat jen jeden pár kol a bude jen na vás, jestli na ně nazujete 2,2" pláště nebo 2,8". 

S 130 mm zadního zdvihu je Mojo 3 ideálním trailbikem. A při použití pluskových plášťů, můžeme přičíst ještě pár milimetrů zdvihu, které udělají vyšší a širší pláště. V těžkých a technických usecích tak může směle konkurovat i enduro stroji Mojo HD. 

 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím