00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Computer Sigma Sport BC 16.12 STS + cadence

Computer Sigma Sport BC 16.12 STS + cadence
- 13%

Zboží ze stejné kategorie:

Značka: , Katalogové číslo: 04029
0 hodnocení
  

Bezdrátový computer Sigma Sport BC 16.12 STS a kadencí šlapání s užitečnými funkcemi včetně aktuální teploty.

Doprava zdarma Dočasně nedostupný
1 899 Kč
1 649 Kč
Ušetříte: 250 Kč (13%)

Technická specifikace

Sigma BC 16.12 STS/CAD

Vyspělý cyklopočítač, s kterým zjistíte nejenom rychlostní a vzdálenostní údaje ze svých sportovních aktivit. Dostatečně vybavený přístroj s měřením aktuální a průměrné kadence. Umožňuje rovněž sledovat aktuální teplotu, má stopky a odpočet.

Cyklopočítač komunikuje 7 jazyky, obsahuje funkci automatického spuštění/zastavení a je voděodolný. Má podsvícený displej i ukazatel stavu baterie, a to v přijímači i vysílači. Při používání přístroje jednu hodinu denně, by měla baterie vydržet přibližně 1 rok. Stejnou životnost má také baterie ve vysílači.

Tento cyklopočítač umožňuje nastavit 2 rozměry jízdních kol s tím, že druhé kolo rozpoznává automaticky. Podmínkou ale je použití druhého vysílače rychlosti (souprava pro dodatečnou montáž s obj.č. 00417/00415).

Praktickou funkcí, kterou obsahuje celá řada cyklopočítačů Sigma BC, je servisní interval. Ten oznamuje, kdy už je dosáhnutý doporučený počet ujetých kilometrů pro další prohlídku vašeho kola v servise.

Přístroj umožňuje přepínat mezi režimy km/h a míle/h. S přepnutím kilometrů na míle se automaticky změní formát trasy z "km" na "mi" (míle), teplota z "°C“ na "°F“. Čas přejde z 24hodinového režimu na 12hodinový, výškoměr se přepne z "m“ na "ft“ (stopy) a hmotnost z "kg“ na "lb" (libry).

Sigma BC 16.12 STS/CAD lze propojit s počítačem, je však třeba dokoupit dokovací stanici. Pomocí software Sigma Data Center pak můžete provést shrnutí všech naměřených hodnot a výsledné statistiky vytisknout. Program dále nabízí funkci poznámky a managera synchronizace.


Obsah balení:

    cyklopočítač Sigma BC 16.12
    držák na kolo
    vysílač rychlosti STS s příslušenstvím
    vysílač frekvence šlapání STS s příslušenstvím
    český návod k použití


 

Cyklofunkce: aktuální, průměrná a maximální rychlost porovnání aktuální a průměrné rychlosti denní kilometry doba jízdy počítadlo jednotlivých jízd a časových úseků s možností manuální aktivace/deaktivace frekvence šlapání (aktuální a průměrná) Funkce času: čas (12/24h.) počítadlo jednotlivých časových úseků s možností manuální aktivace/deaktivace stopky odpočet Celkové hodnoty: celkové kilometry (nezobrazují se během jízdy) celková doba jízdy (nezobrazuje se během jízdy) Teplotní funkce: aktuální teplota

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Computer Sigma Sport BC 16.12 STS + cadence ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Podobné zboží

Související články

Jak vybrat světlo na kolo?

Dny se pomalu krátí a zejména nyní, po změně času, je dobré zamyslet se nad nákupem vhodného světla na kolo. Je to hlavně pro Vaši bezpečnost!

Čti dále

Vámi navštívené zboží (1)