00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Brýle Uvex LGL 33 pola black mat

Brýle Uvex LGL 33 pola black mat

Zboží ze stejné kategorie:

Značka: , Katalogové číslo: 00058343, EAN: 4043197285917
0 hodnocení
  

Lifestylové sluneční brýle Uvex LGL 33 jsou dokonalým společníkem pro Vaše každodenní dobrodružství.Tyto komfortní brýle spolehlivě chrání před namáháním očí uživatele, protože technologie polavision® eliminuje nežádoucí zrcadlení a odlesky slunce, přičemž vytváří pro lidské oči příjemně vnímané světlo. 100% UVA, UVB, UVC ochrana a perfektní styl.

1 399 Kč

Sdílejte

Technická specifikace

Polavision, 100% UV ochrana
Počet skel: litemirror silver (S3)
Polavision: Lepší vnímání. Ochrana proti slunečním odrazům a dalšímu rozptýlení oka. Polykarbonátové čočky polavision spolehlivě ochrání oči bez skreslení tratě. Eliminují prudké oslnění a rušivé odrazy do přijatelné úrovně.
UV ochrana: Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Brýle Uvex LGL 33 pola black mat ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Podobné zboží

Související články

Přilby POC

Představujeme Vám přilby POC, které jsme nově zařadili do sortimentu prodejen BB Cyklosport. Pojďte se s námi mrknout na na tuto Formuli 1 mezi přilbami!

Čti dále

Vámi navštívené zboží (1)