00 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.

Brýle Oakley Evzero Polish Black Clear Black Photochromic

Brýle Oakley Evzero Polish Black Clear Black Photochromic

Zboží ze stejné kategorie:

Značka: , Katalogové číslo: OO9308-1338, EAN: 888392243843
0 hodnocení
  

Oakley EVZero Path jsou unikátní sportovní brýle, které disponují prvotřídními technologiemi. Model EVZero je nejlehčím modelem od Oakley v bezobroučkovém provedení a s nepřekonatelným výhledem.

Doprava zdarma Dočasně nedostupný Novinka
5 499 Kč
Hlídat
Splátková kalkulačka HomeCredit dnes 550 Kč, později 10× 550 Kč

Sdílejte

Technická specifikace

Propustnost světla        15-91%
Světelné podmínky: jasné světlo
Kontrast: neutrání
Základní barva čoček: šedá
Barva rámu: černá lesklá
Barva čoček: čiré / černé samozabarvovací
Součást balení: pevné pouzdro a černé pouzdro z mikrovlánka

Brýle byly navrženy pro rychlost a zkonstruovány jako multifunkční sportovní brýle pro trénink i mimo něj.

Skla - Clear Black Iridium transitions - fotochromní sklo reaguje na měnící se světelné podmínky - při jasném, slunečném počasí se po zhruba minutě působení jasného světla sklo výrazně ztmaví, propustnost světla je 15 %. Při zataženém počasí (při absenci aktivačního světla) se sklo vrátí do svého čirého stavu, propustnost je pak 91 %. Sklo blokuje 100% UVA, UVB a UVC záření.

Použité technologie:

High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.

Unobtainium - patentovaná gumová směs, která je vyjímečně adhezivní i ve vlhkém prostředí. Je použita především na nožičkách rámů a nosních sedlech. Už nezáleží, jak moc jste spoceni, nebo jak moc hýbete hlavou - Unobtainium vám bude brýle spolehlivě držet na nose dokud se je nerozhodnete sejmout vy.

Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.

Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží Brýle Oakley Evzero Polish Black Clear Black Photochromic ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Podobné zboží

Vámi navštívené zboží (1)