Dětské vozíky

100
200
Značky
Azub   BURLEY   Croozer   Chariot   QERIDOO   Thule  
  Vyberte:    

Dětský vozík Burley Solo

Klikněte pro více informací...
19 990,- Kč 18 499,- Kč
Akce Skladem Dárek zdarma Sleva 7%

Burley Solo je jednomístná raketa na kolech, která nabízí vše co si je jen možné u Burley přát. Solo je díky své minimální hmotnosti ideální pro rodiče, kteří touží po rychlých a dlouhých vyjížďkách do přírody, či okolí města. Stejně tak si jej s Vaším dítětem užijete v parku při in-line či běhání

Dětský vozík Burley d´Lite - odpružený

Klikněte pro více informací...
21 990,- Kč

Odpružený vozík za kolo Burley D´Lite

Dětský vozík Burley Encore

Klikněte pro více informací...
16 990,- Kč

Nejprodávanější vozík Burley Encore

Dětský vozík Qeridoo KidGoo 1

Klikněte pro více informací...
12 490,- Kč

Vozík Qeridoo KidGoo 1 je jednomístný dětský vozík s odpružením, vhodný pro připojení za kolo a na procházky a turistiku. Vozík je velmi stabilní a má nízké těžiště. Díky pneumatickému odpružení se stane pohodlným přepravním prostředkem pro všechny děti.

Dětský vozík Qeridoo KidGoo 1 Sport

Klikněte pro více informací...
14 990,- Kč

Vozík Qeridoo KidGoo 1 Sport je jednomístný dětský vozík s odpružením, vhodný pro připojení za kolo a na turistiku, běh i bruslení. Vozík je velmi stabilní a nechybí mu ani ruční brzda. Díky nastavitelnému listovému odpružení se stane pohodlným přepravním prostředkem pro všechny děti.

Dětský vozík Qeridoo KidGoo 2

Klikněte pro více informací...
13 490,- Kč

Vozík Qeridoo KidGoo 2 je dvoumístný dětský vozík s odpružením, vhodný pro připojení za kolo a na procházky a turistiku. Vozík je velmi stabilní a má nízké těžiště. Díky pneumatickému odpružení se stane pohodlným přepravním prostředkem pro všechny děti.

Dětský vozík Qeridoo KidGoo 2 Sport

Klikněte pro více informací...
16 490,- Kč
Vozík Qeridoo KidGoo 2 Sport je dvoumístný dětský vozík s odpružením, vhodný pro připojení za kolo, na procházky, ale také na běh a bruslení. Vozík je velmi stabilní a má nízké těžiště. Díky pneumatickému odpružení se stane pohodlným přepravním prostředkem pro všechny děti. 

Vozík Burley Nomad

Klikněte pro více informací...
11 990,- Kč

Burley Nomad udělá z vašeho kola takový malý náklaďák. S Nomadem, odvezete téměř cokoliv, kamkoliv a navíc s minimálními problémy. Dvě kola zajišťují dokonalou stabilitu a Nomad vyniká především obrovskou nosností 40kg. A navíc na něj můžete připevnit i střešní nosič, se kterým už odvezete opravdu cokoliv.

 

Kategorie

Mohlo by vás zajímat

Kontaktujte nás

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč
 


SUPERIORCannondaleGTGHOSTLEADER FOXMERIDA

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím